fbpx

O nas

O NAS

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy ekspertami nowych technologii. Realizujemy cele naszych klientów zgodnie z najnowszymi standardami. Opiekujemy się markami i jesteśmy w tym perfekcyjni. Wspieramy naszych klientów w budowaniu wizerunku ich firm, produktów i usług w internecie.

Działamy na rynku polskim i europejskim

Internet to nasza pasja i codzienność.

Śledzimy najnowsze trendy pracując dla wielu klientów – tych małych i tych dużych, znanych z mediów.

Naszym celem jest Twoje zadowolenie.

Z tego powodu pracujemy tak długo, abyś był w pełni usatysfakcjonowany. Chcemy, abyś odczuwał realne efekty naszej pracy i był tak samo dumny z realizacji, którą wykonamy dla Ciebie, jak i my.

Najważniejsze jest dla nas poznanie Twoich potrzeb.

A następnie przekucie ich w konkretny produkt. Rozumiemy, iż Twoje oczekiwania są indywidualne, dlatego zapewniamy ci pełne wsparcie i indywidualne podejście do Twojego projektu.

Każdego dnia dla naszych partnerów:

Wykonujemy

przejrzyste, responsywne i kreatywne strony WWW

Tworzymy

dochodowe sklepy internetowe

Przygotowujemy

projekty graficzne, które zapadają w pamięć

Realizujemy

skuteczne kampanie marketingowe

Bawimy

się słowem i opracowujemy efektywne strategie promocji firm

O nas

Wykonaliśmy już ponad 400 projektów i wciąż nam mało!

Nasze projekty cechuje innowacyjność, estetyka i wysoka jakość wykonania.

NASZE PROFILE

Nasz doświadczony i kreatywny zespół to ucieleśnienie pasji, inspiracji, nowoczesnego spojrzenia na wirtualną rzeczywistość.

Prezes

Erudyta z bogatym doświadczeniem branżowym i personalnym. Myśli innowacyjnie i nieszablonowo. Stanowisko pracy prezentuje się jak Centrala NASA- to tam tworzy nietuzinkowe projekty i pomysły. Miłośnik siatkówki i nurkowania.

Grafik

Maester barw i szczegółów. Łączy kreatywną wizję z pasją i bogatym doświadczeniem, podąża za aktualnymi trendami. Ola- fascynatka technik tatuażu i jednorożców. Natchnienie odnajduje w górach i fotografii.

O nas

Piotr

Prezes

O nas

Ola

Grafik

Webdeveloper

Czarny koń burzy znaków. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Klarownie zapisuje dane i nie myśli szablonowo. Zakochana w podróżowaniu i pizzy. Naczelny prowodyr wspólnych posiłków i kosztowania nowych smaków.

Project Manager

Serce i mózg zespołu. Sprawnie prowadzi kluczowe projekty. W krytycznych momentach gasi pożary i pobudza zespół do kreatywnego działania. Od lat zakochana w biegach długodystansowych i podróżach.

O nas

Beata

Webdeveloper

O nas

Adrianna

Project Manager