fbpx

E-marketing

E-marketing

Zintegrowany, skuteczny, kreatywny

Z nami osiągniesz gwarantowany sukces.

Co otrzymasz współpracując z nami:

Efektywne pozyskiwanie nowych klientów

Dzięki optymalnie dobranym wyrażeniom kluczowym Twoją stronę internetową będą odwiedzać klienci realnie poszukujący oferowanych przez Ciebie produktów lub usług. Twoja strona pojawi się na najwyższych miejscach wyników wyszukiwania, zaraz po wpisaniu przez Internautę wyrażenia charakterystycznego dla Twojej branży.

Precyzyjną prezentację produktów/usług

Każdego miesiąca nasi specjaliści przeszukują Internet i nasłuchują debat, jakie się w nim odbywają po to, aby w odpowiedniej chwili zareklamować Twój produkt/usługę. Dzięki profesjonalnym narzędziom stale monitorujemy Internet, a w odpowiednim momencie przedstawiamy Twój produkt, usługę jako rozwiązanie sprecyzowanego problemu.

Obecność w mediach społecznościowych

Dziś poszukiwane informacje wykraczają poza granice Google. Teraz to Twoi obecni i przyszli klienci są informacją i reklamą Twojej firmy w Internecie. Nasi specjaliści stworzą skuteczne profile społecznościowe, które każdego dnia gromadzić będą Twoich nowych i obecnych klientów.

E-marketing

Skuteczne konkurowanie z liderami rynku

Poprzez szeroki zakres działań, jakie prowadzimy, Twoja firma, produkt lub usługa będzie doskonale widoczna w Internecie. Oznacza to przewagę nad konkurencją, a dzięki obecności w wielu miejscach w Internecie pozwala na budowanie wiarygodnego i prestiżowego wizerunku firmy.

Profesjonalny content marketing

Nasz copywriter przygotuje teksty zawierające informacje, które przyciągną uwagę Internauty i zaprezentują mu Twoją ofertę. Teksty opracowane są na bazie wcześniej przeanalizowanych celów do osiągnięcia, dzięki temu przyczyniają się do pozyskania dodatkowego ruchu na Twojej stronie.

Atrakcyjne ceny i wyjątkowo skuteczne działania

Stała miesięczna opłata zapewnia Twojej stronie systematyczną budowę przewagi nad konkurencją i promowanie w Internecie. Z nami otrzymujesz zdecydowanie więcej. Poza promocją strony w Google nasze działania zapewniają pozyskanie uwagi internautów i przekierowanie ich na Twoją stronę.

E-marketing konkretów

Sprawdź, dlaczego warto.

Tanio i skutecznie

Wybierz najtańszą i jednocześnie najbardziej skuteczną formę promocji – Reklamę Internetową. To połączenie decyduje o słusznej inwestycji z gwarancją szybkiego zysku.

Włączasz-wyłączasz

Samodzielnie zdecyduj, kiedy uruchomić kampanię lub jej kolejny element, a w razie potrzeby wstrzymaj działania, elastycznie zarządzając środkami przeznaczonymi na promocję swojej firmy. Dotyczy Google AdWords/Facebook.

Pakiet korzyści

Dzięki e-reklamom skutecznie upowszechniaj usługi/produkty, aktywnie angażuj Klientów, kieruj przekaz do konkretnych grup docelowych oraz systematycznie zwiększaj zasięg swojej oferty.

Mierz skuteczność swoich kampanii

Każda forma reklamy w e-marketingu jest mierzalna, a informacje dotyczące wszystkich działań otrzymujesz w postaci raportów, dzięki czemu kontrolujesz całą kampanię.

Na miarę budżetu

Zasięg i dobór narzędzi zależy od ustalonego budżetu, dzięki czemu płacisz za promocję dokładnie tyle, ile założyłeś w swoich planach – i ani grosza więcej.

E-marketing

Oferta:

Kampanie e-marketingowe

Wybierzemy dla Twojej firmy najlepsze narzędzia w ramach konkretnego budżetu, opracujemy harmonogram i perfekcyjnie zrealizujemy całą kampanię. Wszystkie działania oraz efekty przedstawimy czarno na białym w postaci przejrzystych raportów.

Prowadzimyskuteczne kampanie

Opracowujemy strategię wykorzystania najbardziej optymalnych narzędzi marketingu internetowego, aby zwiększyć przewagę konkurencyjną klienta. Gwarantujemy kompleksową obsługę – od strategii, poprzez kreację wizualną, opracowanie i wdrożenie narzędzi, po analizę i consulting. Efektywnie wykorzystujemy środki budżetowe. Zapewniamy działania w social media.

Remarketing

Zagwarantujemy Twojej firmie spersonalizowane reklamy, które będą podążały za Klientem po jego wizycie na Twojej stronie internetowej lub sklepie. Banery i treść zaprojektujemy tak, aby łączyły subtelny przekaz z wysokim potencjałem sprzedażowym.

Zwiększamy

wzrost konwersji

Przygotowujemy

spersonalizowane reklamy dotyczące konkretnej oferty

Gwarantujemy

reklamę skierowaną do użytkowników zainteresowanych ofertą firmy

Opracowujemy

komunikat dobrany do oczekiwań konkretnego użytkownika

Rozszerzamy

świadomość marki

E-marketing

Pozycjonowanie

Od wyboru optymalnych słów kluczowych, przez optymalizację strony WWW i budowanie zaplecza wartościowych linków w Internecie, aż po analizę skuteczności i szczegółowe raporty – wszystko po to, aby zapewnić Twojej witrynie jak najwyższą pozycję w wyszukiwarce Google.

Zapewniamy:

Teksty handlowe zgodne z zasadami SEO dla internauty i robotów wyszukiwarek internetowych, optymalnie dostosowane pod względem kodu i treści, analizę i dobór skutecznych fraz SEO do promocji Twojej oferty, wykonanie pełnego audytu stworzonej już strony czy sklepu wraz z wdrożeniem niezbędnych ulepszeń i wiele więcej.

E-marketing

Reklamy AdWords

Reklama, którą szybko się wdraża, a efekty widać już nawet po 24 godzinach.

01.

Włączanie i wyłączanie.

W zależności od Twoich potrzeb.

02.

Analizowanie i wdrażanie ulepszeń.

Tak, aby była jeszcze bardziej skuteczna.

03.

Testowanie różnych treści reklamy.

Ma na celu osiągnięcie jeszcze lepszych efektów.

04.

Reklamowanie.

W formach tekstowej i graficznej.

Profesjonalny content marketing

Kreatywne treści na strony i sklepy internetowe, przekonujące teksty ofertowe, skuteczne teksty reklamowe – słowem wszystko, czego potrzebujesz z gwarancją korzyści od pierwszej litery do ostatniej kropki.

Zapewniamy:

Opisy firm, produktów, teksty ofert biznesowych, skuteczne i kontrowersyjne hasła reklamowe, slogany sprzedażowe.

Więcej...
E-marketing

E-mail marketing

Skuteczny e-mail marketing to przede wszystkim analiza informacji, pozyskanych za jego pośrednictwem. Dzięki niemu ograniczysz koszty, zwiększysz sprzedaż. Wzbogacisz promocję firmy, rozszerzysz skuteczność długofalowych działań na rzecz potencjalnego klienta.

Przygotowujemy

skuteczne treści wiadomości e-mail

Wysyłamy

wiadomości

Opracowujemy

skuteczne szaty graficzne marketingowych wiadomości e-mail

Raportujemy

efekty

E-marketing

Reklama Facebook

Przeprowadzimy kampanię reklamową, dzięki której Twój firmowy Fanpage zdobędzie znacznie więcej fanów, rozszerzy swój zasięg, dotrze do nowych grup odbiorców oraz zwiększy ilość odwiedzin i ruch na profilu albo Twojej stronie internetowej lub sklepie.

01.

Fani.

Poszerzysz liczbę fanów profilu firmowego

02.

Zaangażowanie.

Zwiększysz zaangażowanie fanów strony (liczbę polubień, wpisów, komentarzy i udostępnień).

03.

społeczność.

Zbudujesz społeczność wokół profilu firmowego.

04.

Strona www.

Zyskasz ruch na stronie internetowej.

05.

Konwersje.

Zwielokrotnisz konwersje na stronie internetowej – transakcje zakupu, rejestracje.

06.

Target.

Wszystko to możesz targetować na dopasowaną do Twojego odbiorcy grupę użytkowników pod względem wieku, miejsca zamieszkania, zainteresowań, grupy społecznej itd.

Zamów u nas swoją reklamę w Internecie: