Z nami osiągniesz gwarantowany sukces

marketing internetowy
Efektowne pozyskiwanie nowych klientów

Dzięki optymalnie dobranym wyrażeniom kluczowym Twoją stronę internetową będą odwiedzać klienci realnie poszukujący oferowanych przez Ciebie produktów lub usług. Twoja strona pojawi się na najwyższych miejscach wyników wyszukiwania, zaraz po wpisaniu przez Internautę wyrażenia charakterystycznego dla Twojej branży.

Skuteczne konkurowanie z liderami rynku

Poprzez szeroki zakres działań, jakie prowadzimy, Twoja firma, produkt lub usługa będzie doskonale widoczna w Internecie. Oznacza to przewagę nad konkurencją, a dzięki obecności w wielu miejscach w Internecie pozwala na budowanie wiarygodnego i prestiżowego wizerunku firmy.

Precyzyjna prezentacja produktów/usług

Każdego miesiąca nasi specjaliści przeszukują Internet i nasłuchują debat, jakie się w nim odbywają po to, aby w odpowiedniej chwili zareklamować Twój produkt/usługę. Dzięki profesjonalnym narzędziom stale monitorujemy Internet, a w odpowiednim momencie przedstawiamy Twój produkt, usługę jako rozwiązanie sprecyzowanego problemu.

Mierz skuteczność swoich kampanii

Każda forma reklamy w e-marketingu jest mierzalna, a informacje dotyczące wszystkich działań otrzymujesz w postaci raportów, dzięki czemu kontrolujesz całą kampanię.

Profesjonalny content marketing

Nasz copywriter przygotuje teksty zawierające informacje, które przyciągną uwagę Internauty i zaprezentują mu Twoją ofertę. Teksty opracowane są na bazie wcześniej przeanalizowanych celów do osiągnięcia, dzięki temu przyczyniają się do pozyskania dodatkowego ruchu na Twojej stronie.

Prowadzimy skuteczne kampanie

Opracowujemy strategię wykorzystania najbardziej optymalnych narzędzi marketingu internetowego, aby zwiększyć przewagę konkurencyjną klienta. Gwarantujemy kompleksową obsługę – od strategii, poprzez kreację wizualną, opracowanie i wdrożenie narzędzi, po analizę i consulting. Efektywnie wykorzystujemy środki budżetowe. Zapewniamy działania w social media.

prowadzenie kampanii internetowych

Czuj się swobodnie
dzwoniąc do nas

Odwiedzasz stronę poza godzinami naszej pracy? Napisz!

Możesz również nas odwiedzić w biurze i napić się pysznej kawy

ul. Starodomaszowska 20/13
25-315 Kielce

Skontaktuj się z nami!

ul. Starodomaszowska 20/13,
25-315 Kielce

E-marketing konkretów

rozwój w internecie
Tanio i skutecznie

Wybierz najtańszą i jednocześnie najbardziej skuteczną formę promocji – Reklamę Internetową. To połączenie decyduje o słusznej inwestycji z gwarancją szybkiego zysku.

Włączasz-wyłączasz

Samodzielnie zdecyduj, kiedy uruchomić kampanię lub jej kolejny element, a w razie potrzeby wstrzymaj działania, elastycznie zarządzając środkami przeznaczonymi na promocję swojej firmy. Dotyczy Google AdWords/Facebook.

Pakiet korzyści

Dzięki e-reklamom skutecznie upowszechniaj usługi/produkty, aktywnie angażuj Klientów, kieruj przekaz do konkretnych grup docelowych oraz systematycznie zwiększaj zasięg swojej oferty.

Mierz skuteczność swoich kampanii

Każda forma reklamy w e-marketingu jest mierzalna, a informacje dotyczące wszystkich działań otrzymujesz w postaci raportów, dzięki czemu kontrolujesz całą kampanię.

Na miarę budżetu

Zasięg i dobór narzędzi zależy od ustalonego budżetu, dzięki czemu płacisz za promocję dokładnie tyle, ile założyłeś w swoich planach – i ani grosza więcej.

Nasza oferta

emarketing
Kampanie e-marketingowe

Wybierzemy dla Twojej firmy najlepsze narzędzia w ramach konkretnego budżetu, opracujemy harmonogram i perfekcyjnie zrealizujemy całą kampanię. Wszystkie działania oraz efekty przedstawimy czarno na białym w postaci przejrzystych raportów.

Remarketing

Zagwarantujemy Twojej firmie spersonalizowane reklamy, które będą podążały za Klientem po jego wizycie na Twojej stronie internetowej lub sklepie. Banery i treść zaprojektujemy tak, aby łączyły subtelny przekaz z wysokim potencjałem sprzedażowym.

Pozycjonowanie

Od wyboru optymalnych słów kluczowych, przez optymalizację strony WWW i budowanie zaplecza wartościowych linków w Internecie, aż po analizę skuteczności i szczegółowe raporty – wszystko po to, aby zapewnić Twojej witrynie jak najwyższą pozycję w wyszukiwarce Google.

REKLAMY GoogleAds

Reklama, którą szybko się wdraża, a efekty widać już nawet po 24 godzinach.

Profesjonalny content marketing

Kreatywne treści na strony i sklepy internetowe, przekonujące teksty ofertowe, skuteczne teksty reklamowe – słowem wszystko, czego potrzebujesz z gwarancją korzyści od pierwszej litery do ostatniej kropki.

E-mail marketing

Skuteczny e-mail marketing to przede wszystkim analiza informacji, pozyskanych za jego pośrednictwem. Dzięki niemu ograniczysz koszty, zwiększysz sprzedaż. Wzbogacisz promocję firmy, rozszerzysz skuteczność długofalowych działań na rzecz potencjalnego klienta.

Reklama Facebook

Przeprowadzimy kampanię reklamową, dzięki której Twój firmowy Fanpage zdobędzie znacznie więcej fanów, rozszerzy swój zasięg, dotrze do nowych grup odbiorców oraz zwiększy ilość odwiedzin i ruch na profilu albo Twojej stronie internetowej lub sklepie.

kampanie marketingowe w internecie

Zobacz co możemy
jeszcze dla Ciebie zrobić

Porozmawiajmy przy kawie
o twojej promocji

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość poprzez formularz kontaktowy.
Skontaktujemy się z Tobą!

Jesteśmy tu, aby Ci doradzić.